Mügen Türkiye - All Phantom's have a soul


  FIFA 11 [Full]

  Paylaş
  avatar
  ken95
  Admin

  Mesaj Sayısı : 96
  Puanlar : 198
  Kayıt tarihi : 05/11/10
  Yaş : 22
  Nerden : İstanbul

  FIFA 11 [Full]

  Mesaj  ken95 Bir C.tesi Kas. 13, 2010 2:52 pm  En son ken95 tarafından Paz Kas. 28, 2010 6:35 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
  avatar
  smilingjack

  Mesaj Sayısı : 42
  Puanlar : 71
  Kayıt tarihi : 01/11/10

  Geri: FIFA 11 [Full]

  Mesaj  smilingjack Bir Paz Kas. 28, 2010 3:37 pm

  Arkadasımız saolsun oyunu tumden vermiş ama pacth i unutmus patchsiz oynayan kalmadı heralde indirmek iisteyen olursa buraya ben ekliyorum

  FIFA 2011 PATCH 1,01
  mediafire.com ?79fv87gdjpmt75b

  EDIT: Patchi yaptıktan sonra elinizdeki eski crack ile tekrar cracklemek zorundasınız . o yuzden patch yapcagınız zaman elinizde crack bulunsun

  ayrıca oyun orjinal olmadıgı için gameranger ile nasıl online oynayabileceginizi asagıda ögrenebilirsiniz

  oynayayan varsa orada da nickim smilingjack olarak aradıgınızda bulabilirsiniz beni , mesaj yazdıgınızda da kendinizi siteden olarak tanıtırsanız sevinirim bi karısıklık olmaması adına Very Happy

  Alıntıdır o yuzden bazzı turkce karakterler sorunlu , direk copy past ile paylasmak istedim .

  Bir süredir düşünüyordum, biz neden Multiplayer oyun oynamýyoruz diye. Hatta bir ara paranoya bile yaptým acaba birileri oynuyorda benden mi saklýyorlar diye.

  şaka bir yana elimizdeki oyunları multiplayer oynayamamamızın nedenleri başlıca: 1- Elimizde orjinal oyun bulunmamaması 2- Oynayacak insan bulamamamýz. 3- Invalid CdKey uyarısı almamýz (Nedense?)

  En azından benim için böyleydi. Bu sorunumu þimdilik GameRanger ile çözdüm. Daha önce forumda birkaç kez adı geçmiþ ama dikkatten kaçmış olabilir diye haddim olmayarak böyle bir makaleye giriþiyorum.


  Bir süredir düşünüyordum, biz neden Multiplayer oyun oynamýyoruz diye. Hatta bir ara paranoya bile yaptým acaba birileri oynuyorda benden mi saklýyorlar diye.

  şaka bir yana elimizdeki oyunlarý multiplayer oynayamamamýzýn nedenleri baþlýca: 1- Elimizde orjinal oyun bulunmamamasý 2- Oynayacak insan bulamamamız. 3- Invalid CdKey uyarısı almamız (Nedense?)

  En azından benim için böyleydi. Bu sorunumu şimdilik GameRanger ile çözdüm. Daha önce forumda birkaç kez adý geçmiþ ama dikkatten kaçmıþ olabilir diye haddim olmayarak böyle bir makaleye giriþiyorum.

  Programý indirip açtýktan sonra karşımıza gayet kullanıcı dostu bir arabirim çıkıyor. Kimseyi incitip kırmayacağımıza, laf kalabalığıyla kimseyi rahatsýz etmeyeceðimize kurallara uyacaðýmýza söz verip devam ediyoruz.


  Daha sonra GameRanger bize kullanýcý hesabý açmak isteyip istemediðimizi soracak. Biz daha önce kullanmadýðýmýzý söyleyerek yukardaki seçeneði "Yes, create a new account" (Evet Yaratýver) seçeneðini seçiyoruz.

  Bir sonraki adýmda E-posta adresimizi ve þifremizi girip doðruluyoruz. (E-posta adresimiz doðru ve geçerli olmalýdýr, buraya aktivasyon mailimiz gelecek)

  Server içinde kullanacaðýmýz takma adýmýzý yazýyoruz, ve yine serverda kullanacaðýmýz ikonumuzu seçiyoruz.

  Ýsmimizi yazýyoruz (veya yazmýyoruz)

  Istersek chat konuþmalarýnda bizim için -ayýp- kelimeleri filtreleyebieceðini söylüyor. Bizde seçimimizi yapýp bir sonraki adýma geçiyoruz.

  bu adýmda Internet baðlantý hýzýmýzý seçiyoruz

  E-mail aderisimizi doðrulamak için son bir þans veriliyor biz zaten doðru yazdýðýmýzý söyleyerek devam ediyoruz.

  Biraz mola verip e-postamýzý kontrol ediyoruz. Postalarýmýzýn arasýnda baþlýðý "Confirmation for new GameRanger account" olanýný bulup oradaki aktivasyon linkine týklýyoruz. (Bu adýmý atlarsak Kullanýcý hesabýmýz açýlmýyor)

  Buraya kadar kullanýcý hesabýmýzý oluþturduk. Sýra geldi oyunu oynamaya.

  Karþýmýza þöyle bir Pencere çýkýyor.  En tepede reklamlarýmýz yeralýyor. Altýndaki alanda (Games) þu anda açık serverlar gözüküyor. Oyuna (Game), Kuran kiþiye (Host), açıklamaya (Description), Ping zamanına (Ping), oyundaki kişi sayısına, oyunun durumuna (Yeþil nokta var ise oyun o an oynanmakta) ve özel-genel kriterlerine göre sýralama yapýlabiliyor. Altýnda mesajlaþma alaný (Main Chat Room) var; açılan kapanan oyunlar, gelenler gidenler hakkında bilgiler yine bu alanda gözüküyor. Hemen yanýnda ise kullanýcý listesini görüyoruz.

  Bir oyuna girebilmemiz için o oyuna birisinin ev sahipliği(Host) yapması gerekiyor. Game bölümünden oyunumuzu bulup çift týklýyoruz. Herkes hazýr olduðunda oyunu kuran kişi oyunu başlatıyor ve bizim oyunumuzda kendiliðinden açýlýyor.

  Istersek oyuna biz’de ev sahipliði yapabiliriz. Yukarýda gördüðümüz Host butonuna bastýðýmýzda karþýmýza oyunumzla ilgili seçenekler çýkýyor.
  avatar
  ken95
  Admin

  Mesaj Sayısı : 96
  Puanlar : 198
  Kayıt tarihi : 05/11/10
  Yaş : 22
  Nerden : İstanbul

  Geri: FIFA 11 [Full]

  Mesaj  ken95 Bir Paz Kas. 28, 2010 6:36 pm

  @smilingjack
  mesajındaki patch konuya eklendi link için teşekkürler
  avatar
  smilingjack

  Mesaj Sayısı : 42
  Puanlar : 71
  Kayıt tarihi : 01/11/10

  Geri: FIFA 11 [Full]

  Mesaj  smilingjack Bir Paz Kas. 28, 2010 6:41 pm

  bir şey degil , bizzat elimdeki pacthi kendim upload ettim sorun cıkmaması adına , umarım gameranger ile online oyun oynayanlar olur , biz aksamları orada tanıstıgım bi kaç kişiyle bazen 2ye 2 bazen 3 e 3 bazen de adam olur ve baglantı ssaglam olursa 5 e 5 bile yapıyoruz , özellikle 2ye2 ler cok zevkli oluyor

   Forum Saati Paz Şub. 25, 2018 7:44 pm