Mügen Türkiye - All Phantom's have a soul

Darksiders PC

Paylaş
    smilingjack

Puanlar : 71

Darksiders PC

Mesaj  smilingjack Bir Salı Kas. 30, 2010 12:53 am

Oyun cıkalı baya oldu ama baktım burda yok ekliyim dedim Very Happy oyunu yaklasık 1 haftadır oynuyorum en sonunda bugun bitti , aksiyon olarak sizi tatmin edecegini ve bulmacalı kısımlarında beyninizi yorucagını umuyorum lol! kısaca spoiler vermeden hikaye mahserin dört atlısı olan war ' ı yöneterek oynuyoruz.

Darksiders Sistem Gereksinimleri
    Operating System: Microsoft Windows XP (SP3) / Windows Vista (SP1) / Windows 7
    Processor: Intel Pentium IV at 3.0Ghz / AMD Athlon 64 3800 Processor at 2.4Ghz
    Video Card: 256 MB VRAM – nVidia GeForce 8800 or GeForce GT220 / ATI Radeon X1900
    Memory: 1 GB RAM (XP) / 2 GB RAM (Vista & 7)
    Hard Disk: 12 GB of free Hard Drive Space
    Sound: DirectX 9.0c compatible sound card
    Direct X: 9.0c
    Controls: Keyboard & Mouse
    Installation: DVD-ROM Drive

Darksiders Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri
    Operating System: Microsoft Windows XP (SP3) / Windows Vista (SP1) / Windows 7
    Processor: Intel Core 2 Duo E6420 Dual Core at 2.13Ghz / AMD Athlon 64 X2 5200 Dual Core at 2.60Ghz
    Video Card: 256 MB VRAM – nVidia GeForce GTS 240 / ATI Radeon HD 3870
    Memory: 2 GB RAM (XP) / 3 GB RAM (Vista & 7)
    Hard Disk: 12 GB of free Hard Drive Space
    Sound: DirectX 9.0c compatible sound card
    Direct X: 9.0c
    Controls: Keyboard & Mouse
    Installation: DVD-ROM Drive

DOWNLOAD
    fileserve.com AP5K6qG/Darksiders-SKIDROW.part1.rar
    fileserve.com MDYzPKv/Darksiders-SKIDROW.part2.rar
    fileserve.com TZ8M3bJ/Darksiders-SKIDROW.part3.rar
    fileserve.com EPBF3Ja/Darksiders-SKIDROW.part4.rar
    fileserve.com X9xmcg6/Darksiders-SKIDROW.part5.rar
    fileserve.com Cvgn8wS/Darksiders-SKIDROW.part6.rar
    fileserve.com BRaQxYe/Darksiders-SKIDROW.part7.rar
    fileserve.com qV8A4Q9/Darksiders-SKIDROW.part8.rar]

Darksiders.Update.1.incl.Installer.Fix.Dirfix-SKIDROW

filefactory.com Darksiders.Update.1.incl.Intaller.Fix-SKIDROW.rar
    netload.in dateiPXaichS9QO Darksiders.Update.1.incl.Intaller.Fix-SKIDROW.rar.htm
    rapidshare.com Darksiders.Update.1.incl.Intaller.Fix-SKIDROW.rar

Eğer Password isterse JAYZZY deneyiniz.

En son smilingjack tarafından Salı Kas. 30, 2010 1:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    smilingjack

Puanlar : 71

Darkside PC Hile

Mesaj  smilingjack Bir Salı Kas. 30, 2010 3:10 am

Evet hazır oyunu vermişken , oyun baya bir zor oldugu için size yanında hediye olarak hilelerini vermek istedim Twisted Evil
    Tamamen benim netten arastırmalarım ve kendi upload ımdır.Anlatımı da bana aittir umarım anlasılırdır , resimli yapmak isterdim ama gecenin bu saatinde ugrasmak için fazla tembelim lol!

NOT:
    Direk acılan programla önce oyunu baslatın sonra acın zaten orada yazıyor god mode için suna sınırsız blue soul için buna basın filan diye .
    Cheat engine ile de öncelikle cheat engine nin kendi sitesinden son versiyon programını indirip kurun , daha sonra önce yine oyunu calıstırıp alt + tab ya da ctrl + esc gibi fonksiyonlarla masaüstüne gelin .daha sonra programda yukarı kısımda yanıp sönen bilgisayar simgesine tıklayıp (genelde en altta olur .) darksidersPC.exe yi bulup çift tıklayın . sonra asagıdan indirdiginiz darksiders hilesini AÇ dügmesiyle acın . Programın asagısında bir takım kodlar görceksiniz öncelikle sol tarafındaki tik olan yerlerin hepsini tikleyip aktif hale geitirin . daha sonra ya hepsini secerek sag tıklayıp change value den 0 ı 1 yapın . ( tek tek de yapabilirsiniz Very Happy ) ve oyuna geri dönun gorceksiniz ölümsüz ve sınırsız ruhunuz olcak What a Face

NOT:

Oyunu actıgınız anda arkada bir klasör ya da benzeri bişi acık olsun eger acık olmassa yukarda bahsettigim fonksiyonlarla oyun masaustune dönmenizi engelliyor.

DOWNLOAD

CHEAT ENGINE

mediafire.com ?777szbsmryz479c

DİREK ACARAK HİLE PROGRAMI

mediafire.com ?xtq95gj4xhijgfz

bakii

Puanlar : 244

Geri: Darksiders PC

Mesaj  bakii Bir C.tesi Ara. 04, 2010 1:06 am

eline saglık guzel bi paylasım sunmussun

Sponsored content

Geri: Darksiders PC